KONST / Litografier / Färglitografi 14619068
nr 1461 9068
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
4 st, Signerade och numrerade. Färglitografi. Bladets mått: ca 48x60-65cm, oramade lösa blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:34:16
300 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin